Firma Profili

ERTAŞ MAKİNA 

Firmamız 1997 yılında “ Ertaş Makina Takım Döküm İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti.” olarak İzmir’de kurulmuştur. Uzun yıllar av tüfekleri mekanik aksam imalatı ve ölçümlemesinde faaliyet gösteren firmamız, Türk sanayicisinin istek ve talebi doğrultusunda makina parçası imalatına ağırlık vermiş durumdadır.

Takım tezgahları ve CNC’ler için mengene, divizör, tabla sport ve özel amaçlı diğer ürünler olarak 4 ana başlık altında imalat yapmaktayız.

Kısaca : Makine kullanarak aletler, eşyalar yapmanız için; makine ve makinelerinizin parçalarını imal ediyoruz.

Ar-Ge birimimiz ve imalat ekibimiz sayesinde yıllarca yurtdışından getirilen ürünleri, Türkiye’de üretmeyi başararak hem sanayicimize hem de ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

Kısa sürede yüksek kaliteli, dayanıklı, yüksek hassasiyette çalışabilen, entegre kullanılabilecek ürünlerimiz sayesinde ismimizi duyurduk. Ürünü yapmak ve satmak kadar önemli olan, ilkelerinize bağlı kalmaktır. “İhtiyaçlara Cevap Verebilmek”, “Ticari Ahlak”, “Kaliteli İşçilik”, “Dürüst Çalışmak”, “Planlı ve Organize Hareket Etmek”, “Satış Sonrası Hizmete Devam”, “Yenilikleri İzlemek ve Gerçekleştirmek”, “Müşteri Memnuniyeti” ve “Müşteri Velinimetimizdir” ilkeleri, ticari çalışmalarımıza yön vermektedir.

Teknoloji hızlı gelişiyor, makinalar hızlı değişiyor ve biz buna ayak uydurabiliyoruz.

Saygılarımızla,

Ertaş Makina Takım Döküm

İmalat San. Ve Tic. Ltd. Şti.


.
Bize Yazin
Adiniz*
Email Adresiniz*
Telefon Numaraniz*
Baslik*
Mesajiniz*


.Sitemizi bugün 10 kullanici ziyaret etmistir.